Köşebilgi Yayınları
  • AYT Matematik Soru Bankası

AYT Matematik Soru Bankası

AYT

Köşebilgi Yayınları yepyeni bir seri ile karşınızda. Her Bedende Sorular serisi zorluk derecesine göre sıralanmış sorular içeren testlerden oluşmaktadır. 5 kategoriye ayrılan sorular (XS-S-M-L-XL) karşılaşabileceğiniz bütün soru tiplerini çözmenize yarayacaktır.

Her Bedende Sorular Fasiküllerinde ilk olarak konunun geniş bir özetine yer  verilmiştir. Daha sonra her bedende çözümlü sorulara yer verilmiştir. Çözümlü sorulardan sonra cevaplı testlere yer verilmiştir. Bu testler de video çözümlüdür.

Her Bedende Sorular Matematik ve Geometri branşında iki ayrı seri, Fizik branşında ise tek seri olarak hazırlanmıştır.

1. Seri Matematik (XS-S-M) 12 Kitap

2. Seri Matematik (M-L-XL) 12 Kitap

1. Seri Geometri (XS-S-M) 5 Kitap

2. Seri Geometri (M-L-XL) 5 Kitap

Fizik (S-M-L-XL) 7 Kitap

Akıllı tahta kullanımına uygun Her Bedende Sorular serisinin akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için kutuphane.kosebilgi.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda Köşebilgi Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Mobil Kütüphane uygulamasını PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz.

Soru çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza Köşebilgi Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim Teknolojileri sekmesinde Video Çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

KÖŞEBİLGİ YAYINLARI