Köşebilgi Yayınları

HAKKIMIZDA

Geleceğin aydınlık dünyasında karanlıkta kalmamaya çalışan milletlerin en çok üzerine titrediği konu, eğitimdir. Eğitilmiş nesillerin, üyesi bulundukları topluma ve ülkesine katkı sağlayacağı gerçeği en somut hâliyle karşımızda durmaktadır.

Köşebilgi Yayınları, bu gerçeğin farkında olarak “yenilikçi, özgün ve nitelikli yayın” anlayışı ile ortaokul ve lise öğrenimi gören öğrencilerimize yardımcı olmak amacıyla çalışmalarına başlamıştır. Kurumumuz bu anlayış çerçevesinde, gerek öğretim programlarını gerekse sınav sistemlerini yakından takip etmekte, uzman eğitimci kadromuz engin bilgi ve deneyimlerini yayınlarımıza yansıtmaktadır. Kısa sayılabilecek bir zaman içinde, alanında yeni bir ses, yeni bir soluk, parlayan bir yıldız olmuş yayınlarımız, eğitimle ilgili çevrelerin takdirini toplamayı başarmıştır. Logomuzu taşıyan bütün kitaplar; bilgi, donanım ve deneyim ile dikilen, özveriyle sulanıp büyütülen fidanların birer meyvesidir.

Değerli öğretmenlerimizin ve geleceğine istediği yönde şekil vermeye çalışan öğrencilerimizin en seçkin adresi olarak kalmak için “yenilikçi, özgün ve nitelikli olma” ilkesiyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.